in

1 Aralık 2019 Burç Yorumu

1 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları vinkua’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz.1 Aralık Burç Yorumları vinkua’da.

KOÇ BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Herkes sizi sevsin istiyorsunuz fakat bunun mümkün olmadığını artık kabul etmelisiniz. Herkesin değil değer verdiklerinizin sevgisine ihtiyacınız olmalı. Kilolarınıza dikkat, sizi üzecek sonuçlar doğurabilir.

BOĞA BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Herşey hemen ve istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Ancak biraz daha sabırlı olmalısınız aksi halde her istediğinizi hemen elde edemezsiniz ve bunu fark etmelisiniz. İlişkilerinizi birçok açıdan değerlendiriyorsunuz ancak bazı şeyler nedensiz bir şekilde hoşunuza gitmiyor.

İKİZLER BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Aşk hayatınızda mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz ve bu mutluluk hayatınızda her döneme yansıyacak hatta uzun süredir aradığınız mutluluğu sonunda buldunuz. Son zamanlarda dikkatinizi yersiz olduğunu düşündüğünüz bazı tesadüfler çekiyor kafanızı böyle şeyler için fazla yormamalısınız.

YENGEÇ BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güne enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda ilişkiniz, sorunsuz ve olağan akışıyla devam ediyor ancak bu size yetmiyor ve daha fazlasını istiyorsunuz. Tüm bunları isterken de partnerinizi zor durumda bırakıyorsunuz çünkü siz sürekli kaygılı ve tedirginsiniz.

ASLAN BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Söz konusu aşksa oldukça gözü kara birisiniz ancak buna rağmen yine de bazı şeyleri riske atmıyor ve cesurca davranmıyorsunuz. Doğru kişinin kim olduğunu düşünüyorsunuz şimdilik bilinmez ancak şu bir gerçek ki bu kişi sizin için ne ifade ediyor buna henüz karar vermiş değilsiniz.

BAŞAK BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün tatil artık işinizle ilgili konuları hayatınızın merkezi olmaktan çıkarmalı ve iş ile özeli ayırmalısınız. Kendinize ve ailenize zaman ayırmak hem size iyi gelecektir hem de daha verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bugün önemli bir ödeme için güzel haber alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Sabahın ilk saatlerinden itibaren ailenizin size güzel sürprizleri olabilir. Önemsenmek sizin en büyük mutluluğunuz. Sevginin kıymetini biliyorsunuz ve çevreniz de sizin kıymetinizi biliyor. Parasal konularda kimi sorunlar önümüzdeki günlerde canınızı sıkabilir ama bugünden bunu düşünerek moralinizi bozmayın.

AKREP BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde özellikle parasal konular nedeniyle bir hayli gergin ve sinirlisiniz. Ancak bu durumun size daha fazla zarar vermekten başka faydası yok. Sakin olmalısınız aksi takdirde sevdiklerinizin kalbini kırıp hem kendinizi hem onları üzeceksiniz.

YAY BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Özel hayatınızda aslında işler yolunda ancak kıskançlıklarınıza bir son verirseniz birlikte daha uyumlu bir çift olabilirsiniz. Oldukça kararlısınız ancak bu sizi bazen çekilmez yapabiliyor özellikle aşk hayatınızda kararlı olmak isterken bazen kıskanç olabiliyorsunuz.

OĞLAK BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün küçük ama sizi bir o kadar büyük bir sevince boğan bir hediye alacaksınız bu sizi oldukça mutlu edecek aşkınız adeta kat ve kat artacak. İş hayatınızda ise oldukça sabırsızsınız bu imajınız sizin için iyi bir izlenim olmasa da şimdilik yapabilecek bir şeyiniz yok.

KOVA BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Aslında siz girişken ve samimi bir kiiliğe sahipsiniz. Ancak özel hayatınızda içinize kapanık ve kaygılı günler geçebilirsiniz. Bir süre kendinize zaman ayırıp düşünmenizde fayda var, daha ılımlı olursanız çözebilirsiniz aksi halde bu iki taraf için kayıp olurdu.

BALIK BURCU 1 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Son günlerde takındığınız kuşkucu, güvensiz tavırları bir an evvel terk etmeniz gerekiyor. Yakında yapacağınız önemli bir görüşmede bırakacağınız son derece kendinden emin bir izlenim, size çok şey kazandırabilir. Özel hayatınızla ilgili yakın çevrenizden alacağınız kimi haberler canınızı sıkabilir.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Hercai 24. Bölüm İzle

Çukur 3. Sezon 11. Bölüm İzle Çukur Yeni Bölüm