in

15 Ocak Günlük Burç Yorumları

Kartlar dağılırken yeniliklere adapte olanlar kazanıyor günleri başladı. Gökyüzünün iki devi kol kolayken, ayrıca Mars-Satürn 45’liği de gerçekleşiyor. Otomotiv sektörünü yakından ilgilendirirken, demir çelik sektöründe büyük yenilikleri tetikliyor. Toprak günlerine ayak uyduran kurumlar gelecekteki köşesin tayin edecek.

Koç: Eğitim sektöründe çalışıyorsan veya devam etmekte olan bir eğitimin varsa, senin için önemli bir gün. Günün akışı çalıştığın sektörde, önüne engeller çıkabileceğini işaret ediyor.

Boğa: Kariyerin açısından senin için çok güzel olacak çeşitli atılımlara girebilir, bu atılımlarla kendine farklı gelir kapıları açabilirsin. Güzellik veya beslenme sektöründe çalışıyorsan, işinle ilgili yasal düzenlemeler olabilir.

İkizler: Bugün kendine karşı biraz daha esnek olmaya ne dersin? Uzun zamandır yapmak isteyip de sürekli ertelediğin planların bugün bir listesini yap ve bu hafta sonu uygulama başla…

Yengeç: Hafta ortasında epey yoğun bir gün geçirebilirsin. Kafeinli ve tatlı tüketimin artabilir ancak sağlığına dikkat etmediğin takdirde sağlık sorunların baş gösterebilir. Duygusal anlamda çabuk etki altına girebilirsin.

Aslan: Popülerliğinin arttığı ve farklı bir çevreye girmek istediğin bir gün geçirebilirsin. Bu günlerde tanımadığın insanlara ilgi duyabilirsin. Kalbine bugün söz geçirmekte sorunlar yaşayabilirsin.

Başak: Yaptığın maddi birikimler bu aralar en büyük yardımcın, bunu sende biliyorsun. Ayrıca bugün karşına çıkacak yeni kazanç yolları da seni mutlu edecek.

Terazi: Bugün senin için her zamankinden daha önemli bir gün olabilir. Terfi alabilir, işini değiştirebilir veya farklı bir alanda iş teklifi alabilirsin.

Akrep: Duygusallığın doruklarına çıktığın bir gün seni bekliyor. Bugün geçmişe yönelik intikam duygularıyla yeniden yüzleşebilirsin. Sana veya ailene zarar veren birini affedemiyorsun.

Yay: Bugün canın hiç evden çıkmak istemeyecek… Bir bahane bulup günlük sorunlarını erteleyebilirsin. Aile bireyleriyle zaman geçirmek isteyebilirsin.

Oğlak: Mükemmeliyetçi ve detaycı tarafın henüz sabah saatlerinden aksayan planları sivri bir dille eleştirmene sebep olabilir. Bugün şartlar senin için yeniden belirlenebilir, olaylar senin kontrolünde gelişmeyebilir.

Kova: Aileni bu aralar ihmal etmiş olabilir misin? Bugün onlara vakit ayırmanın tam zamanı… Bugün aile ilişkilerinin ön plana çıktığı bir gün yaşayabilirsin.

Balık: Bugün her zamankinden daha yapıcı bir güne merhaba diyorsun. Aranda mesafe olan insanlar ile yapacağın ılımlı konuşmalar olabilir. Bugün yapacağın konuşmalar çevrendeki bazı insanları çok sevindirecek.

Bu Hafta Nelere Dikkat Edeceğiz?

  • Belirsizlikler netlik kazanmaya başlıyor ve hayata dair yeni planlar yapmak kolaylaşıyor.
  • Yaratıcılık, sanatsal beceriler ön plana çıkıyor.
  • Güven teması kişinin benliğinde ön plana çıkarak, önce kendine güvenme olgusu gündem de olacak.
  • Kişinin kendini ifade etmesi zorlaşırken, yaşanan iletişim sorunları farklı sorunların da kapılarını aralayacak.
  • Eşitlik anlayışı ön planda olurken, adalet konularında sağlanan tolerans ortadan kalkacak.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Yaren

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Netflix’ten Seyirciyi İkiye Ayıran Bir Yapım: Messiah

Yasak Elma 65. Bölüm İzle