in

2 Aralık 2019 Burç Yorumları

2 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları Thekafa’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz.2 Aralık Burç Yorumları Thekafa’da.

KOÇ BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Aşk hayatınız tam istediğiniz gibi gidiyor. Bu aşk sizin için çok önemli olduğunu fark ediyorsunuz ve aşkınızı ciddiye alıyorsunuz. İşinizde disiplinli davranışlarınız sizi başarıya götürüyor, bu başarı size iyi sonuçlar getiriyor ancak başarınız bazı çevreler tarafından pek hoş karşılanmayabilir.

BOĞA BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugünlerde özel yaşantınızda pek de olumlu sonuçlar alamıyorsunuz, hayat arkadaşnız üzerinizde baskı bırakan davranışlar sergiliyor ve kendinden uzaklaştırıyor. İş konusunda disiplinlisiniz ve bu sizi öne çıkarıyor. Bu aralar maddi konularda bazı sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Son zamanlarda ise bir arkadaşınız size aslında arkadaşınız gibi görünüyor ancak öyle olmadığını yakın zamanda anlayacaksınız.

İKİZLER BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 7 Eylül)

Bugün duygusal açıdan fazla yoğun olacağınız bir güne hazırlıklı olun. İkili ilişkilerde başarılı olabileceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. Yakın zamanda bir ortaklık konusunda bazı anlaşmazlıklar olabilir ve bu anlaşmazlık siz fevri davrandığınız sürece daha da kötü sonuçlar doğurabilir.

YENGEÇ BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (7 Eylül – 22 Temmuz)

Bugünlerde duygu dünyanız karışık. Sevgiliniz, sizi pek önemsemediğini düşünüyorsunuz, bu duruma sizi iten şey nedir bu konular üzerinde düşünmelisiniz. Belki haklısınız, belki de değilsiniz ancak şuan yapmanız gereken şey hızlı karar vermemek.

ASLAN BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz – 2 Ağustos)

İş hayatınızda başarılarınız devam ediyor ancak bu aralar disiplinli çalışmalarınızda biraz azalma söz konusu. Paranızın kıymetini biliyorsunuz ve harcamalarınızı ona göre yapıyorsunuz bu sizi zor durumda kalmaktan kurtarıyor.

BAŞAK BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos – 22 Eylül)

Yakın bir arkadaşlarınızla bir iş ortaklığı düşünüyorsunuz ancak bazen tahmin ettiğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz daha derin düşünmeniz gerekebilir. İşinizle ilgili istediğiniz başarıları elde ediyorsunuz ancak iş dışında bu başarıyı yakalamak o kadar kolay değil.

TERAZİ BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül – 2 Ekim)

Bugünlerde beklentinizin üstünde bir ilişki içinde kendinizi bulabilirsiniz ve bu durum sizi hayli mutlu ediyor. Bu aralar karşılaşacağınız bazı fırsatlar, farklı bir açıdan bakmayı başarabilirseniz, karşınıza çıkan fırsatları farklı açıdan değerlendirmeyi başarabilirsiniz.

AKREP BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim – 22 Şubat)

Duygularınız bu aralar hayli değişecek hatta bu durum sizi bile şaşırtacak. İsteksiz davranışlarınız enerjinizi yanlış kullanmanıza neden oluyor. Maddi konularda bu aralar sıkıntılı günler geçiriyorsunuz, ancak bu durum gelip geçici.

YAY BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-21 Aralık)

Bugün iş hayatınızda bazı durumlar iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlara neden olabilir daha ılımlı olmaya özen göstermelisiniz. Maddi konularda birikiminiz istediğiniz sonuçları veriyor, sağlığınızla ilgili bir konuda sıkıntınız nüksedebilir, hayatınızı daha fazla zora sokamadan doktora görünmelisiniz.

OĞLAK BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Son günlerde iş hayatınızda ise isteksiz tavırlarınızla herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Biraz kendinize gelip eski benliğinize geri dönmeyi denemelisiniz. Aksi halde böyle devam etmemeli bunun farkındasınız. Duygusal paylaşımlarda bulunmaktan uzak duruyorsunuz ve içinize kapanık halleriniz yakın çevrenizin dikkatini çekiyor.

KOVA BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugünlerde yine bir karşılıksız aşk içindesiniz, bu kalbinizi hayli yoruyor ancak siz bunu seviyorsunuz. Yakın zamanda yine anlayacaksınız aklınız başınıza da gelecek daha önce olduğu gibi ondan uzaklaşmayı başaracaksınız ancak bu biraz zaman alacak.

BALIK BURCU 2 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Haftaya hareketli bir günle başlıyorsunuz. İşinizle ilgili sizi ilgilendiren bazı konular gündeme gelebilir. Bu gündem sizi yaralamasın istiyorsanız yaptıklarınızı en ince ayrıntısına kadar anlatıp bu durumun artı ve eksilerini konuşmalısınız.Aşk yaşamınızda güçlü duygular içine girebileceğiniz zaman dilimine yaklaşıyorsunuz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

The Crown 3. Sezon İzle

BluTV’de Aralık Ayında Hangi Diziler Çıktı