in

25 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

25 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları The Kafa’da.. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 25 Kasım Burç Yorumları The Kafa’da.

KOÇ BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)

Kararlı ve cesur adımlar atmanın ve yeni bir hayatın hazırlıklarını yapmanın vakti geldi. Yakın çevrenizde yaşanacak ilgili gelişmeler sizi şaşırtabilir. Tepkilerinizi sezgilerinizin rehberliğinde ortaya koymanız yararınıza olacaktır.

BOĞA BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu durum hem işinizi hem de özel hayatınızı olumsuz etkiliyor. Daha önce problem yaşadığınız konularda yaşanacak gelişmeler bugün sizi daha da mutsuz kılabilir. O nedenle bugünü yakın dostlarınız ya da partnerinizle geçirmeniz iyi olacaktır. Sakin bir gün geçirmeye çalışın.

İKİZLER BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 22 Haziran)

Özel yaşamınızda yeni başlangıçlar için sürpriz tekliflere hazır olun. Bu durum sizin enerjinizi daha da arttırabilir ve akşam saatlerinde katılacağınız bir toplantının harika sonuçlarını almanızı sağlayabilir. Bugün ailenizin de size iyi haberleri var, maddi açıdan yüzünüz gülmeye başlayabilir.

YENGEÇ BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Korkularınızı bir yana bırakıp yüzleşmeli ve içinizde biriktirdiklerinizi açıklıkla ortaya koymalısınız. Her ne yaşanacaksa şimdikinden daha iyi olacaktır, bu kesin. Uykusuzluk sorununuz bir süre daha devam edebilir.

ASLAN BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün sizin için hayatın yeni sürprizleri de olacak. Kendinizi akışa bırakın ve güzel bir gün geçirmeye çalışın. Akşam saatleri önemli bir misafiriniz olabilir. Parsal konularda önümüzdeki günlerde önemli bir haber alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Uzun zamandır ertelediğiniz işleri bugün düzene koyabilirsiniz. Sn zamanlarda düzensiz haliniz nedeniyle özel hayatınızda işler sürekli karışık. Partnerinizle bu konuda ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Son zamanlarda uzun uzun düşünerek verdiğiniz kararları hayata geçirmeye başlayabilirseniz, bugün özel hayatınızda bir dönüm noktasına gelebilirsiniz. Atacağınız adımlar sizi yeni bir başlangıcın eşiğine getirebilir.

AKREP BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Özellikle iş konusunda önemli gelişmeler bugün gündeme gelebilir. Maddi konularda canınızı sıkan günler yakında geride kalacak ama bir süre daha tedbiri elden bırakmayın. Aşk hayatınızda haberler güzel, tüm güzel enerjiler sizden yana. Bu enerjinin yaratacağı olumlu etki ile hayat arkadaşınız ile güzel bir hafta sonu geçirebilir, gelecek planlarınızı yapabilirsiniz.

YAY BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Son zamanlarda gündeminizi sürekli huzursuz eden bir konu bugün artık çözüme kavuşuyor. Siz istemeseniz de her şey gün ışığına çıkıyor. Sonuçlardan siz sorumlu değilsiniz, sadece üstünüze düşeni yapın yeter. Sağlığınızla ilgili sizi kaygıya düşüren konuları ailenizle de paylaşmalısınız.

OĞLAK BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Gün içinde yapacağınız işleri ve buluşmaları ertelemeniz gerekebilir. Sağlığınız açısından bugünü kendinize ve dinlenmeye ayırmak en iyisi. Akşam saatleri alacağınız bir telefon parasal konularda önemli bir haberi müjdeleyebilir.

KOVA BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Her durumda aranılan insan tipisiniz. Ancak bu durum sizi fazlasıyla yoruyor. Siz farkında olmasanız de özel hayatınızda halsiz ve içine kapanık haliniz sosyal ve iş hayatınızın eseri. Durumu kontrol altına almalısınız aksi halde sizin mutluluğunuz tehlikeye girebilir.

BALIK BURCU 25 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Sabahın ilk saatleri ile beraber hareketli bir gün sizi bekliyor. Ailenizle alakalı önemli bir buluşma söz konusu olabilir ve özellikle maddi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Yakın zamanda bir seyahat planı gündemde yerini alır gerekebilir, ertelediğiniz işleri yoluna koymak için de bugün ideal gün. Aşk hayatınızla ilgili beklediğiniz haber de yine bugün gelebilir.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Almula Merter Churm’dan Öğretmenler Günü Paylaşımı

Ezgi Özanlar’dan İndirim Paylaşımı