in

27 Kasım 2019 Burç Yorumları

27 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları Thekafa’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 27 Kasım Burç Yorumları Thekafa’da.

KOÇ BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)

Son zamanlardaki yorgunluğunuz ve yaşadığınız stres nedeniyle yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilir, öfkeyle yanlış kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Onlarla yaşadıklarınızı paylaşın, mutlaka size destek olacaklardır. Özel hayatınızda çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz.

BOĞA BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar içine düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Özellikle işinizle ilgili konularda egonuzu kontrol altına almalı çevrenizde sizi yanlış yönlendiren hemen her konuda haklı olduğunuzu söyleyen kişilerin sözlerine itibar ederek hareket etmemelisiniz.

İKİZLER BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 23 Haziran)

Bunlar sizin çalışmanızı ve başarınızı kıskananların ortaya attığı can sıkıcı konularla ilgili olabilir. Sakin olun ve üzerinde durmadan yolunuza bakın. Özel hayatınızda ise sizi bekleyen önemli gelişmeler var. Hayatınızla ilgili önemli kararları vermenin zamanı geldi.

YENGEÇ BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Herkesin doğrusu kendinedir sizin ki size başkalarının ki kendilerine. Yaşananları kötü yönü ile değil bir de iyi yönü ile değerlendirmeye çalışın. Maddi konularda yeni yatırımlar yapmak için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

ASLAN BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugünlerde hayata karşı çok fazla hırslısınız. Yapmak isteyip yapamadıklarınız, kazanamadıklarınız, başarısız ilişkilerinizin öfkesini bir anda çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu durum hem işinize hem özel hayatınıza çok fazla zarar verecektir.

BAŞAK BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugünlerde artan öfkeli halinizi kontrol altına almalısınız, hayat her zaman sizin istediğiniz gibi gitmez. İş hayatınızda belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve yapıcı yaklaşımlar sizin kazancınız olacaktır. Özel yaşamınızda ise sizi şaşırtacak haberlere hazırlıklı olun.

TERAZİ BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Başarı için hazır olun, emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sürprizler yüzünüzü güldürecek. Özel yaşamınızda ise beklediğiniz kişi her an kapınızı çalabilir. Karamsar olmayın beklediğinize değecektir. Diyete başlamayı düşünüyorsanız bugün sizin için idealdir.

AKREP BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Egonuzu kontrol altına alıp ertelediğiniz işleri bugün gündeminize alın. Başarı bugün sizin payınıza oldukça cömert. Maddi konularda da şanslı gününüzdesiniz. Harcamalarınız kontrol altında tutarsanız ciddi bir yatırım bile düşünebilirsiniz. Kolesterolünüze dikkat.

YAY BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Bir an evvel toparlanmalı ve tüm enerjinizi iş hayatınızda yansıtmalı biriken tamamlamanız gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Özel yaşamınızda ise dedikodular aslı astarı olmayan söylemler bir anda ilişkinizin üzerine karabasan gibi çökebilir ve kendinizi gerçekten uzak yaklaşımlarla ilişkinizi bitirme çabası içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Çevrenizdeki gereksiz iletişimler sizi fazlasıyla bunaltıyor. İnsanların bitmek bilmeyen problemleriyle fazlasıyla yorulmuş durumdasınız. Artık kendinizi çekip hayatınıza odaklanmalısınız. Özel hayatınız da bu durumdan fazlasıyla etkileniyor.

KOVA BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Hesap yapmakta üzerinize yok ancak günün sizler için şifresi endişelerinizden kurtulun. İş ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda haklılığınızı ispatlamak adına birlikte olmaktan hoşlanmadığınız kişi ya da kişilerle iletişim kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz.

BALIK BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Sevgilinizle ilişkinizdeki bazı konularda gerçekçi olmanız için güçlü olmalısınız. Emek verdiniz sabırlı davrandınız ama yetmediğine karar verdiniz bu duygular sözlerinize yansıyacak ve beraber olduğunuz insanın üzerinde soğuk duş etkisi yaratacak.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

İrem Helvacıoğlu Cazibesini Yine Konuşturdu!

28 Kasım 2019 Burç Yorumları