in

28 Kasım 2019 Burç Yorumları

28 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları TheKafa’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 28 Kasım Burç Yorumları TheKafa’da.

KOÇ BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)

Özellikle işinizle ilgili uzun zamandır üzerinde çalıştığınız konuda kararlar almaya başladınız bunun için geçmişi unutmalı ve gelecek için sağlam adımlar atmalısınız. Bugünlerde her konuda aşırı bir hırsa kapıldınız. Bu hırsınız size yanlış şeyler yaptırabilir. Özellikle madi konulara dikkat.

BOĞA BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Normalin dışında içinize kapanık bir görünüm sergiliyorsunuz. Küçük ödüllerle kendinizi şımartın ve enerjinizi yükseltin. Yeni fırsatlar her an kapınızı çalabilir. Özellikle aşk konusunda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Parsal konularda beklemediğiniz bir ödeme canınızı sıkabilir.

İKİZLER BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 23 Haziran)

İş yaşamınızdaoldukça yoğun bir gün geçireceksiniz hatta bunun stresini yaşayacaksınız. Çeşitli gelir kaynakları elde edeceğiniz bir gündesiniz. Eğer istediğiniz şeyleri kendi lehinize çevirmeyi başarabilirseniz elde ettiğiniz kaynakları sürekli hale getirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Ve bu durum işinizdeki motivasyonunuzu olumsuz etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sorunun çözümü için zaten elinizden geleni yapıyorsunuz, sakin olun ve kendinizle barışın.

ASLAN BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugünlerde yakın çevrenizden yardım istediği alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kafanız oldukça yoğun ve bununla meşgul olmaktan sosyal hayatınıza odaklanamıyorsunuz. Bugün ikili ilişkilerinizde hayli güçlü çıkacaksınız ve bunu fırsata çevireceksiniz.

BAŞAK BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugünler aşk konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Belirsizliklerden kurtulup yeni adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Aşk hayatınıza paralel olarak iş hayatınızda bir şeylerin yoluna giriyor olması sizi hayli hoşnut ediyor.

TERAZİ BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Son zamanlarda son derece duygusal kararlar alıyorsunuz. Bazı planlarınızda aksaklıklar yaşayabilirsiniz, maddi kaynaklarınızı sorumsuzca harcadınız ve bunun zararını şu an görüyorsunuz. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz. Yalnız kalmak isteğinizi de abartmayın. Uyku düzensizliğiniz sağlığınızı da etkilemeye başlıyor.

AKREP BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Karar için beklemeniz gereksiz zaten uzun zamandır beklediğiniz bir konuydu. Artık umudu kestiğiniz bir maddi kaynak elinize ulaşıyor bunu dikkatli harcamalısınız. Şanslı bir gününüzdesiniz. Bu fırsatı değerlendirmeli ve değişik şeyler yapmayı denemelisiniz.

YAY BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Yaşadığınız zor zamanlar artık geride kaldı. Bir an evvel kendiniz toparlamalı ve yeniden hayata dönmelisiniz. Ruh haliniz sevdiklerinizi de kaygılandırıyor. Akşama doğru bazı önemli kararlar alabilirsiniz ve bu kararlar hayatınızda köklü değişikliklere neden olabilir.

OĞLAK BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün işinizle ilgili önemli kararlardan uzak durun. Dikkatsizliğiniz pahalıya patlayabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız bazı iş birlikleri bozulabilir, bunun için yapabilecek bir şeyiniz yok ancak işi tekrar gözden geçirmeli ve hemen pes etmemelisiniz.

KOVA BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Siz normalde de sakin biri değilsiniz, enerjiniz çoğunlukla çok yüksek. Ancak işinizle ilgili aceleci davranışlarda bulunmak sizi zora sokacak, bu konuda daha dikkatli olmalısınız. Maddi açıdan hızlı ve başarısız kararlar içerisindesiniz bunun zararını çokça gördünüz ancak yine de mantığınız ile davranmıyorsunuz.

BALIK BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Son zamanlarda özel hayatınızda işler çok da yolunda değil. Bunun önemli nedenlerinden birinin sizin işinize olan aşkınız. Ama artık hayat arkadaşınıza biraz daha zaman ayırmalısınız.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

27 Kasım 2019 Burç Yorumları

Kuruluş Osman 3. Bölüm İzle