in

29 Kasım 2019 Burç Yorumları !

29 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları Thekafa’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 29 Kasım Burç Yorumları Thekafa’da.

KOÇ BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart – 20 Nisan)

Bugün iş hayatınızla ilgili bazı tatsız konuşmalar gündeme gelebilir. Bunlar sizin çalışmanızı ve başarınızı kıskananların ortaya attığı can sıkıcı konularla ilgili olabilir. Sakin olun ve üzerinde durmadan yolunuza bakın. Özel hayatınızda ise sizi bekleyen önemli gelişmeler var.

BOĞA BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün özellikle aile içinde yaşanacak fikir ayrılıkları ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Herkesin doğrusu kendinedir sizin ki size başkalarının ki kendilerine. Yaşananları kötü yönü ile değil bir de iyi yönü ile değerlendirmeye çalışın.

İKİZLER BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 23 Haziran)

Son zamanlardaki yorgunluğunuz ve yaşadığınız stres nedeniyle yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilir, öfkeyle yanlış kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Onlarla yaşadıklarınızı paylaşın, mutlaka size destek olacaklardır. Özel yaşantınızda ise bir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlara ve fırsatlara kavuşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 23 Temmuz)

İnsanların gayri ciddi ve işgüzar tavırları sizi etkiliyor. Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar içine düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Özellikle işinizi yakından ilgilendiren konularda egonuzu kontrol altında tutmalısınız.

ASLAN BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sürprizler yüzünüzü güldürecek. Özel yaşamınızda ise beklediğiniz kişi her an kapınızı çalabilir. Karamsar olmayın beklediğinize değecektir. Diyete başlamayı düşünüyorsanız bugün sizin için idealdir.

BAŞAK BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Egonuzu kontrol altına alıp ertelediğiniz işleri bugün gündeminize alın. Başarı bugün sizin payınıza oldukça cömert. Maddi konularda da şanslı gününüzdesiniz. Harcamalarınız kontrol altında tutarsanız ciddi bir yatırım bile düşünebilirsiniz.

TERAZİ BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugünlerde hayata karşı çok fazla hırslısınız. Yapmak isteyip yapamadıklarınız, kazanamadıklarınız, başarısız ilişkilerinizin öfkesini bir anda çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu durum hem işinize hem özel hayatınıza çok fazla zarar verecektir.

AKREP BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

İş yaşamınızda belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve yapıcı yaklaşımlar sizin kazancınız olacaktır. Özel yaşamınızda ise sizi şaşırtacak haberlere hazırlıklı olun. Beklemediğiniz gelişmeler yaşanabilir ve sizin kararınız her şeyi değiştirebilir.

YAY BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 22 Aralık)

Hesap yapmakta üzerinize yok ancak günün sizler için şifresi endişelerinizden kurtulun. İş ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda haklılığınızı ispatlamak adına birlikte olmaktan hoşlanmadığınız kişi ya da kişilerle iletişim kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz.

OĞLAK BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayat arkadaşınız ile ilişkinizdeki bazı konularda gerçekçi olmanız için güçlü olmalısınız. Emek verdiniz sabırlı davrandınız ama yetmediğine karar verdiniz bu duygular sözlerinize yansıyacak ve beraber olduğunuz insanın üzerinde soğuk duş etkisi yaratacak.

KOVA BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 19 Şubat)

Bir an evvel toparlanmalı ve tüm enerjinizi iş hayatınızda yansıtmalı biriken tamamlamanız gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Özel hayatınızda ise ardı arkası kesilmeyen dedikodular bir anda ilişkinizin üzerine karabasan gibi çökebilir ve kendinizi gerçekten uzak yaklaşımlarla ilişkinizi bitirme çabası içinde bulabilirsiniz çok dikkatli davranın.

BALIK BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 21 Mart)

Çevrenizdeki gereksiz iletişimler sizi fazlasıyla bunaltıyor. İnsanların bitmek bilmeyen problemleriyle fazlasıyla yorulmuş durumdasınız. Artık kendinizi çekip hayatınıza odaklanmalısınız. Özel hayatınız da bu durumdan fazlasıyla etkileniyor. Enerjinizin sürekli düşmesi hayat arkadaşınız üzerinde belirsizlik yaratıyor.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Kuruluş Osman 2. Bölüm İzle

30 Kasım 2019 Burç Yorumları