in

4 Aralık 2019 Burç Yorumları

4 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları Thekafa’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 4 Aralık Burç Yorumları Thekafa’da.

KOÇ BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Özel yaşamınızda sorun ve sıkıntılar patlak veriyor ancak hayat arkadaşınız ile aranızda yaşanan sürtüşmelerin çoğu sizden kaynaklanıyor. İşinizle ilgili bazı canınızı sıkan durumlar sonunda çözüme kavuşuyor. Hayal ettiğiniz şeyler için biraz daha maddi imkan sağlamalısınız. Aklınızda bulunan yatırımlar için para biriktirmeniz gerekiyor yani sizin hiç yapamadığınız şeyi.

BOĞA BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

Maddi olarak çıkarlarınızı korumak istiyorsanız eğer, ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. İradenizin yüksek olması ile ikili ilişkilerinizi korumanız mümkün olacaktır. Özel yaşamınızda ise, sizin yapıcı tutumunuz karşılık bulmuyor ve bu aranızda gerilimin artmasına yol açıyor.

İKİZLER BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Uzun bir süre sonra aşk hayatınıza yüzünüz gülüyor, hayat arkadaşınız sonunda sizi anlamaya başladı. Kendinizi ruhsal açıdan zinde hissedebileceğiniz bir güne giriyorsunuz. Risk almayı seviyorsunuz ve bu durum yakın zamanda karınıza dönecek. İşinizle ilgili yaptığınız son hamleler sizin yükselmenizi sağlayacak.

YENGEÇ BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Sakin ve dikkatli bir gün geçirmeye çalışın aksi takdirde bunun bedeli ağır olabilir, onarılmaz hatalar yapabilirsiniz. Çevrenizde bulunan bazı kişilere karşı bir güven verdiniz ve bu güveni sarsıcı tavırlar da bulunmamalısınız, tekrar bu şansı yakalayamayabilirsiniz.

ASLAN BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk konusunda da biraz hareketlilik katamamanın zamanı geldi. Çevrenizden gelen baskılara kulak vermemelisiniz, hayat sizin ve bu hayat için sizden başka kimse iyi bir karar veremez. Ancak yakın dostlarınızın önerilerini de yabana atmamalısınız. İşinizle ilgili sorunlar yaşamıyorsunuz fakat maddi konuda aldığınız maaşı yetersiz buluyorsunuz.

BAŞAK BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Son zamanlarda özel hayatınızda çok da mutlu günler yaşamasanız da zaman zaman sizi şaşırtan tavırlarıyla partnerinizden vazgeçemiyorsunuz. Bazen onsuz yolunuza devam etmeyi düşünseniz de iyi bir fikir olmadığının siz de farkındasınız. Aşk yaşantınızı mutlu kılmak için yenilikler yapmak her ikinize de iyi gelebilir, denemelisiniz.

TERAZİ BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Özellikle iş hayatınız ile ilgili üzerinizde bulunan sorumlulukların artacağı bir döneme girdiniz ve bu dönem sizi yıpratacak olsa da üstesinden gelmeniz halinde sonunda sizin için güzel bir sürpriz olacaktır. Arkadaşlarınızla aranızda ki ilişkilere dikkat etmelisiniz bu gün sizin için zor geçecek. Sevgilinizle ara sıra hareketli ara sıra durgun bir ilişkiniz var ancak bu sizi kimi zaman mutlu etse de kaygılandırıyor.

AKREP BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Özel yaşantınızda yaşanan gerginlikler sizi hem zorluyor hem yoruyor. Üstelik bu durumu yakın çevrenizle paylaşmanız da ayrıca tartışmalara neden oluyor. Sakinleşip uzun uzun konuşmayı denemelisiniz. Bugünlerde satışınız yapmayı düşündüğünüz bir malınızı elinizden uygun bir fiyata çıkaracaksınız.

YAY BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Sizin için özel bir gün ve partneriniz her zamanki gibi unutmadı. Sizi bugün güzel sürprizler bekliyor. Gerek işte gerekse aşk hayatınızda güzel bir güne hazır olun. İnsanlarla kurduğunuz güven ve sevgi ilişkisinin karşılığını görmeye başlayacağınız günler sizi bekliyor.

OĞLAK BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde özel hayatınızla ilgili yaşanan sorunlarla ilgili kesin kararlar almayı planlıyor olabilirsiniz. Ani hareket etmeden önce bir kez daha düşünmenizde fayda var, unutmayın her ilişkide sorunlar yaşanıyor. İş hayatınızda bulunduğunuz konumda mutlusunuz ve bu size akılcı kararlar almayı sağlıyor.

KOVA BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

İşinizle ilgili arayış içinde olduğunuz zamanlar vardı ve zamanlar geride kaldı. Önemli gelişmeler yaşadınız ve bunun sonucu olarak kendinizi mutlu hissediyorsunuz, işinizde bir süre daha devam etme düşünceniz var. Çevrenizde konuşulanlara kulak asmayın.

BALIK BURCU 4 Aralık 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Bu gün kendinizi mutlu hissediyorsunuz ve yakın çevrenize adeta neşe saçıyorsunuz. Sevgilinize yapmak istediğiniz bir sürpriz var ve bunun tam zamanı. Bu günlerde iş hayatınızda bazı hareketlilikler söz konusu bu durumu karınıza çevirmek elinizde olan bir durum.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

The Irishman İzle

Kadın 75. Bölüm İzle