in

5 Aralık 2019 Burç Yorumları !

5 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları Thekafa’da. Sizde uzman burç yorumcuları tarafından yapılan burç yorumlarımız ile Burcunuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumları ile gününüzü nasıl geçireceğinizi ve karakteristik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. 5 Aralık Burç Yorumları Thekafa’da.

KOÇ BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Özel yaşamınız içinde renkli günler içerisindesiniz, bu durum sizi yorsa da siz bundan son derece memnunsunuz ancak sosyal yaşantınızda geride kalıyorsunuz. Bu nedenle akşam saatlerinde gelecek davete icabet etmeniz doğru bir karar olur. İşinizle ilgili bugün terslikler üst üste gelebilir, sakin olun doğru kararlarla üstesinden gelebilirsiniz.

BOĞA BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ön yargılı davranışlarınızdan sakınmalısınız ve karşınızdakine konuşma hakkı tanıyıp sonrasında konuşmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Akılcı kararlar vermenin yararını göreceksiniz ki birçok sorununuz yüzeysel. Zamansız harcamalar yapıyorsunuz bunun zararını uzun vadede göreceksiniz.

İKİZLER BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Karamsarlığı bir yana bırakmalı ve yeni şeyler için kendinizi hazırlamalısınız. Zira içinde bulunduğunuz durumdan ancak bu şekilde sıyrılabilirsiniz. İş hayatınızda yoğun ve tempolu işler içine girebilirsiniz bundan kazanım sağlamak istiyorsanız biraz daha azimli çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu sıralar size standart gelen şeyleri değiştirmek istiyorsunuz, yeni başlangıçlar yapmak bir nebze daha rahatlamanıza fayda sağlayacak. Girişimcilik duygularınız kabarıyor ancak içinizdeki çatlak sesleri sonlandırmalı ve daha cesaretli davranmalısınız. .

ASLAN BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU ( 23 Temmuz – 22 Ağustos)

Hayata bu kadar karamsar bakmak doğru değil, unutmayın her şeyin zamanı vardır. Kendinizi geliştirme konusunda oldukça cesaretlisiniz ve bunun karşılığını yakın zamanda alacaksınız.

BAŞAK BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Hatta ara sıra kendinize ben ne yapıyorum dediğiniz bile oluyordur. Bunu herkes yapıyor ve düşünmek sizin temkinli kararlar almanızı sağlar. Para konulu birtakım görüşmelerde olası gerginlikler, size çok haklı alınganlıklar yaşatabilir.

TERAZİ BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (210 Eylül – 22 Ekim)

Siz severek ve istekli çalıştığınız sürece mutlaka karşılığını alacaksınız. Cesaret etmeniz gereken bir dönemdesiniz, cesaret etmeli ve artık değişim yapmalısınız. Para idaresi konusunda oldukça yeteneklisiniz ancak idarelerinizi akıllıca yatırımlarla katlamalısınız.

AKREP BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugünlerde fazla eleştiri aldığınızı düşünüyorsunuz ancak yine de canınızı sıkmayın eleştiri sizi olgunlaştırır. Bazı dönemsel sıkıntılarınız sona erecek, zaten sizde bunu sorun etmiyordunuz. Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir.

YAY BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Kasım – 21 Aralık)

Sürekli olarak geçmişi konuşuyor, aynı konuları gündeminize getiriyorsunuz ve tüm bunları yaparken ilişkinize zarar veriyorsunuz. Anı yaşamalı ve geçmişi geçmişte bırakmalısınız. İş hayatınızda sonunda istediğiniz projenin getirisini elde ettiniz bunun için kendinizi ödüllendirmelisiniz.

OĞLAK BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 21 Ocak)

Uzun süredir peşini bırakmadığınız bir para mevzusunu sonunda yoluna sokacaksınız. Son günlerde giderleriniz gelirlerinizin üstünde. Bu açığı, elinize geçecek beklenmedik bir para ile kısa süre için bile olsa kapatabileceksiniz.

KOVA BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Ocak – 19 Şubat)

Bu aralar aşk yaşantınızdaki kara bulutlardan kurtulmak istiyorsanız içinizden gelen ses size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Önümüzdeki günler içerisinde, sinir katsayınızı zorlayan birtakım karmaşık ilişkiler içinden paralı çıkabilirsiniz. Sağlam adımlarla yürüyorsunuz. Ailenize de zaman ayırmalısınız, onlar sizin ziyaretlerinizden hoşnut oluyorlar.

BALIK BURCU 5 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Yaşamak istediğiniz ilişkinin çevresinde bazı engeller var ancak ilişkinize inanıp hareket ederseniz kazanan siz olacaksınız. Maddiyat için belirsizlikleriniz bu sıralar değişimlere açık. Yakın dostlarınızla ve aile ortamınıza bu aralar çokça zaman ayırabileceksiniz böylece iş yükünüzü kısa bir sürede olsa unutacaksınız.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Kuruluş Osman 4. Bölüm İzle

Yemin 134. Bölüm İzle