in

Baymak Kombi Servisi

Kombi servisi noktasında müşteriler çok hassas davranmaktadır. Bunun sebebi kombinin günlük hayat içerisinde oldukça önemli bir yerinin bulunmasıdır. Isınma ihtiyacı ve yemek gibi kritik günlük ihtiyaçlar kombi yardımı ile temin edilebilmektedir. Bu sebeple Baymak Kombi Servisiolarak ihtiyaçlarınızın öneminin farkında olarak en iyi ve en hızlı hizmeti sizlere sunmaya gayret etmekteyiz.

Baymak Kombi Servisi olarak dikkat etmiş olduğumuz bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında tamir veya bakım taleplerinizin oldukça hızlı bir şekilde karşılanması gelmektedir. Kombi arızasının bir ev için veya bir iş yeri için ne kadar önemli olduğunu bilmekte ve ona göre süratle işlemlerinizi tamamlamaktayız. Mümkün olan en kısa süre içerisine randevularınızı almakta ve ona göre sizleri mağdur etmemekteyiz.

Baymak Kombi Servisi Uzman Kadro

Baymak Kombi Servisi olarak piyasa içerisinde bulunmakta olan en uzman kadro ile çalışmaktayız. İşin ehli olarak adlandırılmakta olan ekibimiz ile birlikte sizlere hizmetin en iyisini en ideal bir şekilde sunmaktayız. Kombi tamiratlarında işin hassasiyetinin ve daha sonradan müşteriye açılabilecek maliyetleri bilerek Baymak markasının en ince ayrıntılarına kadar hakim olan kadromuz ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz.

Baymak Kombi Servisi İle Orijinal Parça Garantisi

Baymak Kombi Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinizin parça değişimi sırasında orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu parçalara firma olarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Bu süre zarfı içerisinde bu parçadan kaynaklı arızalarınızın tamamını firma olarak üstlenmekteyiz. Verilen hizmet ile ilgili her hangi bir sıkıntı olması durumunda gene firma olarak sizlere ücretsiz olarak imkanlar sağlamaktayız

Baymak Kombi Servisi Fiyatları

Baymak Kombi Servisi Fiyatları verilmekte olan hizmete göre değişiklikler göstermektedir. Genel anlamda her hangi bir parça değişimi ve ek bir hizmetin verilmediği durumlarda ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Bunun dışında yapılan işlemlerde parça değişiminin olması veya ekstra bir işçilik sergilenmesi durumlarında sizlerin onayının alınması ile birlikte ek ücret yansıtmaktayız. Daha önceden garantisi bulunan veya tarafımızca tamiratı yapılmış bir işlemin yenilenmesi durumunda müşterilerimizden bir ücret talep etmemekteyiz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

KARABAĞLAR ARÇELİK SERVİSİ

Sefirin Kızı 15. Bölüm Fragmanı İzle