in ,

Bayıldım-KafaBayıldım-Kafa Hayret VericiHayret Verici BeğenmedimBeğenmedim KAHROLSUNKAHROLSUN Kahkaha AttımKahkaha Attım

Behzat Ç. 4. Sezon 5. Bölüm İzle

Erdal Beşikçioğlu nun baş rolde yer aldığı Behzat Ç. dizisi aksiyon dolu yeni bölümleriyle karşımıza çıkıyor. Behzat Ç. 4. sezon 5. bölüm ile sadece BluTv de yayınlanacak. Behzat komiser artık Esra’ya karşı bir takım yeni hislere kavuşacak. Behzat Ç. yeni sezon BluTv de izlenir.

Sevilen dizi Behzat Ç. 4. sezonda da aksiyonu kesmeden devam ediyor. Behzat 4. sezon 5. Bölüm de sezonda sayısız cinayeti çözmeye çalışacak. Öncelikle Ercüment’in kendisini cinayet büroya uyguladığı oyunların sır perdesini aralayacak. Behzat Ç. 4. sezon 5. bölümde özellikle esrarengiz bir şekilde ölen sosyal medya fenomeni cinayeti üzerinde duracak.

Bir Sonraki Yazımız Behzat Ç. 4. sezon 6. Bölüm İzle

Behzat Ç. 4. Sezon 5. Bölüm Özeti

Behzat Ç. 4. sezon 5. bölüm diğer bölümlerin aksine 1 saat değil, 40 dakka sürdü. Önceki bölümlere nazaran daha durgun bir havası vardı. Beka meselesi ve cinayet gibi bölümlerinde dış mihraklara çeşitli göndermeler yapıldı. Dizi kısa ve öz oldu. Lakin bazı bölümler hızlıca geçildi.

Önceki bölümlere nazaran geçiş bölümü gibi çekilen Behzat Ç. 4. sezon 5. bölüm, eski bölümlere nazaran daha az aksiyon içeriyor. Bu bölümünde asıl üstünde durulan mevcu, çağın hastalığı yotuberlık mevzusu oldu. Psikolog Defne’nin konuşmaları dikkat çekici oldu.

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği, Senaristliğini Ercan Mehmet Erdem’in yaptığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 4. sezon 5. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler….

Behzat Ç. 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

Behzat Ç. 4. sezon 5. bölüm 22 Ağustos perşembe günü BluTV de yayınlanacak.

Bir Önceki Yazımız Behzat Ç. 4. sezon 4. Bölüm İzle

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Pavyon ( Alemin Hikayesi ) Tüm Bölümleri İzle

Kimse Bilmez 10. Bölüm İzle