in ,

Behzat Ç. 4. sezon 6. Bölüm İncelemesi

Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm blutv üzerinden yayınlandı. Bu yazımızda Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm incelemesi yapacağız. 29 ağustos 2019 tarihinde yayınlanan Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm 40 dakka olarak blutv den yayınlandı. Behzat Ç. yeni sezon 6. bölümde neler yaşandı? Behzat Ç. 4. sezon da neler yaşandı? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında

Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm blutv üzerinden geçtiğimiz günlerde yayınlandı. 40 dakkalık kısa bir bölüm halinde yayınlanan Behzat Ç. yeni bölüm, izleyiciler tarafından pek beğenilmedi ama izlendi.

Dizinin yeni bölüm fragmanında yardımı kabul eden Behzat, Defne’nin kliniğine doğru yola çıkar. Burada “Siz hiç sevdiğiniz birini kaybettiniz mi?” sorusuyla beraber Esra’yla ilgili anılarını anlatır. Defne, Behzat’a olanların sadece onun kafasının içinde olduğunu açıklamaya çalışırken Ercüment, Memduh Başkana yeni birilerinin olduğunu belirtir. Hayalet ise komiser Behzat’a, Faruk Müdür’ün ondan olanları anlatmasını istediğini söyler. Buradan çıkardıklarının ardından Behzat, Faruk Müdür’ün birilerine çalıştığından şüphelenmeye başlayacaktır. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı yapımın yönetmenliğini Serdar Akar üstlenirken oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder ve Güven Kıraç gibi isimler yer alıyor.

Behzat Ç. yeni bölümde yardımı kabul eden Behzat Ç. Defne ile buluşur. Burada Eski sevgilisi Esra ile alakalı soruları cevaplar. Defne ise Behzat Ç. ye, tüm bu yaşananların sadece onun kafasında olduğunu anlatmaya çalışır.

Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm İzle

Tüm bunlar yaşanırken Hayalet Behzat Ç. ye, Faruk Müdür’ün olan biten herşeyi bilmek istediğini söyler. Bunun üzerine Behzat Ç. Faruk Müdür hakkında şüphelenir. Onun başkaları ile çalıştığını düşünür.

Erdal Beşikçioğlu nun başrolde oynadığı, Ercan Mehmet Erdem in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Serdar Akar ın üstlendiği Behzat Ç. 4. Sezon 6. bölüm 29 ağustos 2019 perşembe yayınlandı. Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm BluTv de yayınlandı.

Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm fragmanı izle
Behzat Ç. 4. sezon 6. bölüm izle

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply
  1. behzat ç nin tüm bölümlerini tekrar tekrar izledim. Harika paylaşımınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Android 10 Q Güncellemesi Alacak Telefonlar

Cumali Ceber 3 2019’da Çıkabilir