in ,

KAHROLSUNKAHROLSUN

Behzat Ç. 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı İzle

Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm ile yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Behzat Ç. yeni sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Erdal Beşikçioğlu‘nun Behzat Ç. karakteriyle oynadığı dizinin gene bizi aksiyona doyuracağı muhtemel. Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm sadece BluTv de yayınlanacak . Behzat Ç. yeni sezon 7. bölüm BluTv de izle.

Behzat Ç. son bölüm, Ercüment Çözer Behzat’ın evinde iken sona erdi. Peki Ercüment’in Behzat’ın evinde ne işi var? Behzat Ç. yeni sezon 7. bölümde bunun cevabını öğreneceğiz.

Behzat Ç. 4. sezon 7. bölümde Karşısında Ercüment Çözer ve Memduh Başkan’ı görür. Behzat Ç: “Siz napıyonuz la burda? Siz napmaya geldiniz lan onca yıl sonra? Ne istiyonuz benden?” diye sorar. Bunun üzerine Memduh Başkan:”Sana işimiz düştü. Bize yardım edeceksin.” der. Konuşmalar devam ederken Ercüment Çözer araya girer:”Benle tanışmadan evvel, hayatın yalandı. Gerçekleri sana ben gösterdim. Şimdi eğer vatanını seviyorsan gerçekten, benimle hareket edersin.” der. Acaba Amir Behzat Ç. kime yardım edecek? İşte bu sorunun cevabı Behzat Ç. yeni sezon 7. bölümde…

Tüm bunlar olurken, Behzat Ç. 4. sezon 7. bölümde ekip bir yandan cinayetlerle uğraşmaya devam eder. Fragmanda Şevket’in bıçaklanma sahnesi de var. Acaba Şevket ölecek mi? Tüm bunlar ve daha fazlası 5 Eylül 2019 da yayınlanacak olan Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm de.

İyi seyirler…

Behzat Ç. 4. Sezon 7. bölüm Fragmanı

Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm 5 Eylül 2019 perşembe günü BluTV de yayınlanacak.

Bir Önceki Yazımız Behzat Ç. 4. sezon 6. Bölüm İzle

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Behzat Ç. Yeni Sezon 6. Bölüm Fragmanı İzle

Android 10 Q Güncellemesi Alacak Telefonlar