in ,

Bayıldım-KafaBayıldım-Kafa Hayret VericiHayret Verici BeğenmedimBeğenmedim KAHROLSUNKAHROLSUN

Behzat Ç. 4. Sezon 7. Bölümü İzle

BluTv nin en iyi dizilerinden biri olan Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm bugün yayınlandı. Behzat Ç. 4. sezon 7. bölümü bugün izleyebilirsiniz. Erdal Beşikçioğlu nun baş rolde oynadığı Behzat Ç. son sezon izle.

Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm de, Behzat bir anda karşısında Ercüment Çözer ve Memduh Başkan’ı görünce şaşırır. Behzat Ç: “Siz napıyonuz la burda? Siz napmaya geldiniz lan onca yıl sonra? Ne istiyonuz benden?” gibi sorular sorar. Memduh Başkan ise:”Sana işimiz düştü. Bize yardım edeceksin.” söyler. Bir anda Ercüment Çözer araya girer:”Benle tanışmadan evvel, hayatın yalandı. Gerçekleri sana ben gösterdim. Şimdi eğer vatanını seviyorsan gerçekten, benimle hareket edersin.” söyler. Acaba Behzat Ç. kime yardım edecek? İşte bu sorunun cevabı Behzat Ç. yeni sezon 7. bölümde… Behzat Ç. yeni seozn 7. bölüm bugün yayınladı. Blutv üzerinden izleyebilirsiniz.

İyi seyirler….

Behzat Ç. 4. Sezon 7. bölüm Fragmanı

4 Eylül 2019 tarihinde, Behzat ç. yeni bölüm yayınlanmadan 1 gün önce, yeni bir video daha paylaşıldı. Bu videoda ise bir harf karışıklığının komik bir şekilde işlenmesi anlatılmış. Acaba Zehra’nın soyadı Hamud mu yoksa Hamut mu? Bu eğlenceli karışıklık bakalım nasıl çözülecek. Bir de işin içine Mahmut mu yoksa Mahmud mu karışınca işler iyice komikleşir. Tüm bunlar ve daha fazlası Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm de….

İyi seyirler…

Behzat Ç. yeni sezon 7. bölüm ile alakalı başka bilgiler gelmeye devam ediyor. Dün yayınlanan diziden bazı kesitler paylaşıldı. Bu paylaşılan kesitlere göre Behzt Ç. evden ayrılmaya karar verdi. Eski sevgili Esra’nın hayallerini de görmeye devam eden Behzat, acaba eve ne zaman geri dönecek?

Behzat Ç. Evden Ayrılıyor
Behzat Ç. Gidiyor

Behzat Ç. 4. sezon 7. bölüm 5 Eylül 2019 perşembe günü ( yani bugün ) BluTV de yayınlandı.

Bir Önceki Yazımız Behzat Ç. 4. sezon 6. Bölüm İzle

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Behzat Ç. Yeni Sezon

Behzat Ç. 4. sezon 8. Bölüm İzle