in ,

Behzat Ç.’nin BluTV Macerası Sona Erdi !

Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizisi Behzat Ç., altı yıl ardından BluTV platformunda geri dönüş yapmıştı. Senaryo devam etti etmesine, fakat sosyal medya üzerinden edinilen bilgiler doğrultusunda dizi ekibi ve BluTV yeni sezon için anlaşmazlık yaşadı. Behzat Ç.’nin beşinci sezon çekimleri başlamadan durdu.

Televizyondan sonra internet dizilerine karşı büyük bir üstünlük koyan, daha önce çeşitli sebeblerden ötürü iptaline karar verilen TV dizilerinin internet dizisi olarak geri dönmesi isteniyordu. İzleyici kitlesi tarafından yapılan talebin üzerine BluTV olaya el attı. Behzat Ç.’yi dördüncü sezonuyla ve yepyeni format ile yayınladı. 

Aradan geçen 6 yıla rağmen Behzat Ç., eski havasını tam anlamı ile veremese de tekrar gündeme oturdu. Eksikliklere rağmen dizinin kadrosunda yer alan yeni isimler, izleyicilerin gözünde anlamlanmaya başladı. İzleyici kitlesi tam yeni Behzat Ç.’ye alışmışken ağıza 9 bölümlük bir bal çalan BluTV giriş hikâyesinin sonuna geldik.

Bu süre içerisinde BluTV, dizinin 45 dakikalık formatını 60 dakikaya kadar çıkaracağını ve yeni sezon çekimlerinin yakın tarihte başlayacağını duyurmuştu. Hatta yeni sezonda Harun karakteri gibi klasikleşen karakterlerin’de geri döneceğine dair söylentiler ortaya atılmıştı. Edindiğimiz son bilgiler doğrultusunda Behzat Ç., beşinci sezon iptal oldu.

BluTV ve Behzat Ç. Ekibi; Dizinin tüm zamanlarda beşinci, BluTV’deki ikinci sezonu için anlaşamadı:

Dizide Behzat’ın ağabeyi Şevketi canlandıran Ege Aydan, Instagram hesabında paylaştığı bir postun’da yapılan yoruma yanıt verdi. Aydan yeni sezonun ne zaman yayınlanacağını soran bir takipçisine, “Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar” şeklinde yanıt verdi. Aydan, yorum yanıtını kısa süre sonra kaldırdı. Böylece bir süredir ortalıkta dolaşan söylentilerin gerçek olduğu da anlaşıldı.

Muhtemel olarak BluTV cephesi, Behzat Ç. hayranlarını üzmemek adına şimdilik bir açıklamada bulunulmuyor. Belki de şirket, dizi ekibiyle anlaşmanın farklı yollarını arıyor. Belki de Behzat Ç. için BluTV cephesinde umutlar tümüyle tükendi ve ekip son teklifleri de kabul etmedi.

Edindiğimiz bilgilere göre Behzat Ç. ekibinin yeni sezonda maddi konularda anlaşamadığı da söyleniyor. Muhtemelen resmi bir açıklama gelene kadar iptal sebebi net şekilde belli olmayacak.

Behzat Ç. Anlaşmazlığı Büyüyor: Hayalet ve BluTV’den Art Arda Açıklama Geldi:

Behzat Ç.’nin Hayalet’i İnanç Konukçu, anlaşmanın yapılamadığını projenin durduğunu doğruladı:

BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, Twitter’da söylentilere karşılık olarak “Bu tür haberler yanlış sona erdiği yok.” açıklamasında bulunmuştu.

BluTV ve Behzat Ç. ekibi dizinin yapım sürecinde anlaşmaya varılamadığı bilgisini, Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu tarafından da doğrulandı.

BluTV’den Açıklama Geldi: Behzat Ç. İptal Olmadı

BluTV, dizinin önemli oyuncularından İnanç Konukçu’nun açıklamalarının doğruyu yansıtmadığını belirtiyor. Yani BluTV’nin The Kafa’ya ilettiği bilgilere göre Behzat Ç. devam edecek.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Benim Tatlı Yalanım 25. Bölüm İzle

Bella Hadid Şeffaf Kıyafetiyle Frikik Verdi