in ,

Behzat Ç. nin Soyadı Nedir?

Behzat Ç. nin soy ismi herkes tarafından merak ediliyor. Dizide Behzat Ç. imza atarken bile soyadını yazacağı sırada kalem biter. Makam odasındaki masasında bulunan isimlikte bile Soyadı Ç harfine kadar gözükür. Dizide hiç bahsedilmeyen Behzat Ç. nin soyadı hakkında bazı rivayetler var.

Bu rivayetlerden biri de yazarın, Şair Ece Ayhan’ın babası Behzat Çağlar’a saygısından dolayı bu ismi ve soy ismi vermesidir.

Bir başka rivayete göre de Güney Amerikalı efsane ‘Che Guevara’ ye gönderme yapılmasıdır. Polis teşkilatında solculuğun sevilmemesi ve Behzat Ç.’nin de gizli bir solcu olduğu, esprili bir yöntemle anlatılmış oldu.

Bir başka efsaneye göre de Ç harfi hakkı çok yenmiş bir harftir. Sınavda şıklar bile A, B, C, D, E dir. Ç harfi sanki alfabede yokmuş gibi davranırlar. Behzat Ç. deki Ç, alfabeye isyandır. denir.

Bir başka söylentiye göre de Behzat Ç. tuvalet penceresini açmaya çalışırken kredi kartını cama sokar ve zorlayıp kırar. Ortadan ikiye kırılan kartın Behzat Ç yazan kısmı elinde kalır.

Behzat Ç. nin gerçek soy ismi hakkında haberler gelmeye başladıkça konu güncellenecektir.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply
  1. behzat bir zamanların iyi polisiye türk dizisiydi şimdilerde yerini tutacak başka bir dizi yok, özlettiler kendilerini malesef.. tekrar yayına girseler iyi olur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Behzat Ç. Yeni Sezon İzle – 4. Sezon İzle

13 Reason WHY – Ölmek İçin 13 Sebep 3. Sezon Yayınlandı