in ,

Behzat Ç. Yeni Sezon İzle – 4. Sezon İzle

Behzat Ç. yeni sezon da Erdal Beşikçi gene baş rolde yer alıyo. Behzat Ç. yeni sezon BluTv üzerinden izleniyor. Bir zamanların televizyon reytingleri kısa dizisi Behzat Ç. artık internet aleminin en populer dizilerinden biri oldu. Behzat Ç. 4. sezon internet üzerinden yayın yapan BluTv üzerinden izleniyor. Peki Behzat Ç. Yeni Sezonda bizleri neler bekliyor?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Dizisi, Emrah Serbes’in romanından esinlenilerek yazılmıştır. Toplamda 4 sezon çekilen dizinin ilk 3 sezonu Star Tv den yayınlandı ve 4. sezonu BluTv den yayınlanıyor. Behzat Ç. yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor.

Behzat Ç. Yeni Sezon 4. Sezon İzle

Behzat Ç. 2019 yılında yeniden çekilmeye başlandı. Erdal Besikçioglu, Inanç Konukçu, Berkan Sal gibi ünlü isimlerin yer aldığı Behzat Ç. dizisi çekimleri için tekrar eski kadroyu toplamayı başardılar. BluTv üzerinden yayın hayatına başlayan Behzat Ç. 4. sezonu izleyiciler tarafından büyük bir ilgi gördü. Hatta halk arasında sırf Behzat Ç. izleyebilmek için BluTv üyeliği aldığını diyenler bile var. Behzat Ç. yeni sezon bölümleri 100 dakika sürmektedir. İmdb üzerinden “8.8” gibi muazzam bir puan almıştır. Bu da sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sevilen bir dizi olduğunu gösteriyor.

Fenomen Dizi Behzat Ç. 4. Sezonda 100 er dakikalık toplam 9 bölüm çekilecektir.

Behzat Ç. 4. sezon 3. bölümde Behzat Ç. cinayet büro amirliğine geri döner. Burada göreve başlayınca öldürülen cinayet büro polisi katillerinin peşine düşer. Aynı zamanda ekibe de yeni isimler katılır. Behzat Ç. nin 3 yıl önce başına gelen olayın ne zaman ortaya çıkacağı merak konusu olur. Ercüment son sahnede tuzağa düşer.

Behzat Ç. 4. sezon 4. bölümde sık sık eski aşkı Savcı Esra’nın hayallerini Behzat Ç. görür. Bu durum sevgilisi Defne ile aralarını bozar. Geçmişe ait anılarının çoğunu unutur. Ekibe Akbaba dahil olur. Akbaba’nın gelişi ekibi heyecanlandırır. Eski anıları hatırlatır.

Behzat Ç. 4. sezon 5. bölümde Behzat’ın kafasındaki soru işaretleri giderek artar. Kendisinin cinayet büroya dönmesi için Tansin’in öldürüldüğünü düşünür. Behzat Ç. Nevşehir’deki hatıralarını hatırlamaya çalışır. Bir internet fenomenin bilinmeyen ölümü hakkında araştırmalar yapılır.

Behzat Ç. yeni bölümleri her perşembe günü BluTv de yayınlanmaktadır.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Behzat Ç. 4. Sezon 6. Bölüm İzle

Behzat Ç. nin Soyadı Nedir?