in ,

Hayret VericiHayret Verici

Behzat Ç. Yeni Sezon

Erdal Beşikçioğlu nun baş rolde yer aldığı Behzat Ç. yeni sezon başladı. Behzat Ç. yeni sezon blutv de yayınlanıyor. Eski sezonlardaki heyecanı, gerilimi ve aksiyonu yeni sezonda da yaşatmaya devam ediyor. En son 6. bölümü yayınlanan Behzat Ç. yeni sezon toplam 9 bölüm çekilecek. Behzat Ç. yeni sezon izle

Behzat Ç. yeni sezon artık sona yaklaşmaya başladı. Behzat Ç. nin 4. sezonu olan yeni sezon, blutv de yayınlanıyor. Türk tv tarihinin en çok küfürlü dizilerinden biri olan Behzat Ç. tv hayatına biplerden devam edemedi. Televizyondaki katı kurallardan dolayı izleyicileri sıkan Behzat Ç. yeni sezona Blutv de başladı. Bipsiz ve sansürsüz şekilde yayınlanmaya başlaması sayesinde izleyiciler de rahat kavuştu.

Behzat Ç. yeni sezonun Blutv de yayınlanmaya başlamasından sonra Blutv de üye sayısında hızlı bir artış gözlendi. Üyelik fiyatının aylık 19.90 tl gibi ucuz ve mükadil bir fiyat olması sayesinde insanlar sırf Behzat Ç. izleyebilmek için bile üye oldu.

Konu bakımından gene eski sezonlara benzer oldu. Oyuncu kadrosuna yeni isimler de katıldı. Eski ve beğenilip sevilen has kadro kısa sürede toplandı. Behzat Ç. yeni sezonda kimi zaman da eskiler hatırlandı. Behzat Ç. nin yeni sezon bölümleri hakkında diğer makalelerimizden bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Blutv üzerinden izleyebilirsiniz. Behzat Ç. yeni sezon izle.

Behzat Ç. Yeni Sezon Tanıtım
Behzat Ç. Yeni Sezon Fragmanı
Behzat Ç. Yeni Sezon Son 1 Gün Kala Tanıtım Videosu

Behzat Ç. yeni sezon 1. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 2. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 3. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 4. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 5. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 6. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 7. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 8. bölüm

Behzat Ç. yeni sezon 9. bölüm (Sezon Finali)

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Cumali Ceber 3 2019’da Çıkabilir

Behzat Ç. 4. Sezon 7. Bölümü İzle