in

Cumali Ceber 3 2019’da Çıkabilir

Başrolünde Halil Söyletmez‘in oynadığı Cumali Ceber, serinin 3. filmi olacak olan Cumali Ceber 3 ü duyurdu. Cumali Ceber serisinin ilk 2 filminde iyi hasılatlar elde eden Halil Söyletmez, Cumali Ceber 3 ile de baya izleneceğe benziyor. Cumali Ceber 3 ne zaman çıkacak?

Youtuber Halil Söyletmez’in başrolde yer aldığı Cumali Ceber filmleri iyi izlenme rakamlarına ulaştı. İlk filmi olan Cumali Ceber: Allah Seni Alsın imdb de 10 üzerinden 1.0 puan aldı. Başrolde oynayan Halil Söyletmez, Cumali karakterini canlandırıyor. Kap kalın kaşları, sert bakışlarıyla değişik bir karakter tanımladı ve halkın beğenisine sundu. Halk tarafından pek beğenilmedi. Buna rağmen Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi 461.349 seyirci tarafından izlenmiş ve 5.044.986,48 TL gelir elde etmiştir.

Cumali Ceber 1 Allah Seni Alsın

Cumali Ceber 2017 yılında çıktı. Cumali Ceber konusu bakımından şu şekildedir. Filmin adı, başroldeki karakterin adıyla aynıdır. Halil Söyletmez tarafından canlandırılmaktadır. Emekli olmasına az bir süre kala patronuyla Cumali Ceber kavga etti. Bu yüzden işine son verildi. 2 tane oğlunu da alarak Kuşadasın’daki lüks bir otele yerleşti. Filmin ana konusu olarak bu tatil yerinde başından geçenler anlatılmaktadır.

Cumali Ceber 1 Allah Seni Alsın Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cumali Ceber 1 Fragmanı İzle

Cumali Ceber 2

Cumali Ceber filminin getirisini beğenen Halil Söyletmez, Cumali Ceber 2 çekimlerine hız verdi ve devam filmi olan Cumali Ceber 2 yi 2018 yılında çıkardı. Box Office Türkiye verilerine göre Halil Söyletmez, Cumali Ceber 2 ile 188,668 seyirci ile 2.133.742,31 TL gelir rakamlarına ulaştı. İmdb de daha iyi performan sergileyen Cumali Ceber 2, imdb den 3.2 puan aldı.

Cumali Ceber 2 konusu bakımından şu şekildedir. Cumali Ceber, oğlu Cevher’i büyüttü ve evlilik çağına getirdi. Oğlu Cevher bir kızı sevdi ve babasına bu konuyu açtı. Cumali Ceber ise kız isteme hazırlıklarına başladı. Bir yandan oğlunun kız isteme hazırlıklarıyla uğraşırken yıkıcı bir haberle sarsıldı. Cumali Ceber’in dedesine ait olan bir huzur evi satılmış ve o yıkılıp yerine bir AVM yapılacaktı. Dedesini bu karardan vazgeçirmeye çalışan Cumali Ceber, bir sıkıntı ile karşılaştı. Cumali’nin dedesi ile arası hiç iyi değildi. Dedesini arsayı satmaktan vazgeçirmeye çalışan Cumali Ceber, dedesi ile arasını düzeltmeye çalıştı ama düzeltemedi. Sonunda dedesi ile arasını düzeltmek için güzel bir yöntem buldu. Aile yadigarı saati eniştesinden alıp dedesine verirse dedesiyle arasının düzeleceğine inandı. Eniştesi Çetin’den saati almak için yollara düştü. Yalnız her şey planladığı gibi gitmedi. Eniştesine doğru giderken kendisini birden bir aşk macerasında buldu.

Cumali Ceber 2 Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cumali Ceber 2 Fragmanı İzle

Cumali Ceber 3

Halil Söyletmez’in filmi olan Cumali Ceber, 3. filmini çekmek için hazırlanıyor. Kendisine yapılan kötü eleştirilere aldırış etmeyen Halil Söyletmez, yeni filmini beyaz perdeye aktarmaya hazırlanıyor. Yeni filmin konusu hakkında çok fazla bir haber yok. Cumali Ceber 3 komedi türünde ve 7+ yaş ve üzeri bir izleyici kitlesine hitap edeceği çok aşikar.

Halil Söyletmez filmerini kendi youtube kanalında tanıttığı bir kanalda yayınlamaktadır. Halil söyletmezin youtube kanalına BURADAN ulaşabilirsiniz. Cumali Ceber 1 ve Cumali Ceber 2 yi youtube dan izleyebilirsiniz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Behzat Ç. 4. sezon 6. Bölüm İncelemesi

Behzat Ç. Yeni Sezon