in

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

HOBBS AND SHAW

2019 yılı içerisinde merakla beklenen filmler birer birer izleyiciyle buluşuyor. Özellikle de devam niteliğinde olan ya da bağlantılı olan filmler daha çok dikkat çekiyor. Hızlı ve Öfkeli serisi tüm dünyada dikkatle takip edilen harika yapıtlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Geniş izleyici potansiyeline sahip filmin her serisinde yeni maceralar ile izleyici şaşırtmayı başarmıştır. Birçok izleyicinin karakterlere olan hayranlığı da serilerin içerisinde yerini almıştır. Serinin spin-off tarzı olmasından dolayı dikkat çeken Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw konusu ve filmde rol alan karakter itibari ile oldukça dikkat çekici.

Hobbs ve Shaw’ın daha önceki filmlerde karşı karşıya oldukları ve ölümüne dövüşler ile izleyiciyi heyecanlandırdığı herkes tarafından bilinmektedir. Fakat bu kez insanlığın çok büyük bir tehlikeyle karşılaşması onları bir arada hareket etmeye zorlar. Bir tarafta Amerika Diplomatik Güvenlik Hizmetleri ajanı Hobbs diğer tarafta ise eski İngiliz askeri Shaw yer alıyor.

İnsanlığın biyolojik bir tehditle karşı karşıya olması birlikte hareket etmek zorunda olmalarına neden olur. Brixton çok güçlü ve sağlam kaynakları olan birisidir. Dünyayı bu risk ile karşı karşıya getirmesi onun için oldukça önemlidir. Tüm harcamalarını emeklerini bu plan için yapmaktadır. Planını bozmak isteyen Hobbs ve Shaw beraber hareket etmesi işleri karıştırır. Heyecan dolu anlara şahit olacağının filmin her anını keyifle izleyeceksiniz. 

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2 Ağustos 2019 da vizyona girmesi ile birçok sinema sever filmi izlemek için salonlara akın etti. Oldukça önemli yere sahip olan oyuncuların bir arada ne kadar güzel bir iş çıkardığını sizde izleyince anlayacaksınız. 7.0 İMDB puanına sahip olan filmde başrolleri Dwnayne Johnson ve Jason Statham üstleniyor. Zıt karakterlerin bir arada neler yapacağına şahit olabileceğiniz eşsiz film sizleri bekliyor.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

İlker Başbuğu – Ergenekon’dan Çıkış

La Case De Papel’in Yeni Sezonu Bekleniyor