in

Bayıldım-KafaBayıldım-Kafa Hayret VericiHayret Verici BeğenmedimBeğenmedim KAHROLSUNKAHROLSUN AğlattıAğlattı Kahkaha AttımKahkaha Attım

İphone 11 Çıkıyor! İphone 11 Çıkış Fiyatı Ne Kadar?

Geliştirdiği ios işletim sistemi ile akıllı telefon teknolojisinin öncülerinden olan Apple’ın İPhone 11 modeli bugün tanıtıldı. Tanıtımın ardından ABD basını telefonun fiyatının ne kadar olacağına dair sinyallerde bulundu. İphone 11 çıkış fiyatı nedir? İphone 11 ne zaman Türkiye’ye gelecek?

İphone 11 Çıkış Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Resmi bir açıklamanın henüz yapılmamasına rağmen iphone 11 Türkiye’de ortalama olarak vergiler dahil 10 bin Türk Lirasından alıcı bulacak.

İpyone 11 ardından 11 Pro fiyatının ortalama 12 bin lira İphone 11 Pro Max modelinin ise ortalama 14-18 bin lira aralığında olması belirtiliyor.

iPhone 11 6.1 inçlik LCD ekranla piyasaya sürülecek. iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max’in 5.8-6.5 inçlik OLED ekranı olacak ve kullanı deneyimlerini oldukça farklılaştıracak.

Yeni iPhone’ların Türkiye’ye gelmesiyle birlikte iPhone XR ve iPhone XS modellerinde fiyatların düşeceği tahmin ediliyor.

İphone 11 Özellikleri Nelerdir?

İphone 11’in en büyük ve en faydalı özelliği 5g teknolojisi konusunda destekleyici olması. 5G yi desteklemesi izleyeceğiniz bir filmi saniyeler içerisinde telefonunuza indirebilmeniz anlamına gelecek.

Bu İçeriğimiz Dikkatinizi Çekebilir: HarmonyOs Gelecek Telefonlar

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Hermana Belgeseli İzle

Çukur 3.Sezon 1.Bölüm İzle