in

Netflix Profilinize Şifre Koyabilirsiniz!

Günümüz de dizi ve film denildiğinde akla ilk gelen platform olan Netflix, sabırsızlıkla beklenen yeni özelliğini kullanıcılarına duyurdu. Netflix hesabınının birden çok paketleri var ve bu paketlerde bir hesap içerisinde profil açma yetkisine sahipsiniz. Bir hesabı aileniz, arkadaşlarınız ya da sevgiliniz ile kullanıyor fakat sizin ne izlediğinizi görmelerini istemiyorsanız, Netflix profiline artık şifre koyabilirsiniz. Netflix profilinize nasıl şifre koyabileceğinizi öğrenmek için haberin devamını okuyun.

Netflix Profiline Şifre Nasıl Konur ?

Gelen bu yeni özelliği bulmak için, Netflix web sitesine gidin, ekranın sağ üst köşesindeki profil simgenizin üzerine tıklayın ve hesap ayarlarınızı bulmak için hesap kısmına tıklayın.

Profil ve ebeveyn kontrollerinin altında şifrelemek istediğiniz hesabı seçin ve tıklayın

Profil kilidinin sağındaki değiştir butonuna tıklayın. Henüz bir PIN ayarlanmadıysa, bu özellik kapalı olacaktır.

Bu adımda Netflix hesabı şifresini girmeniz gerekecek.

Profile erişmek için pin iste kutusunu işaretleyin ve dört basamaklı sayısal bir şifre girin. Seçtiğiniz pin kodunu etkinleştirmek için Kaydet butonuna tıklayın.

Bu işlemi tamamladığınızda, menüyü açabilir ve profilinizden çıkış yaptığınızda “Profilden Çık” ı seçip tekrar girdiğinizde pin aktif olacaktır.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

(G)I-DLE ‘Aman Tanrım’ Dinle

Savaşçı 97. Bölüm İzle