in

Bayıldım-KafaBayıldım-Kafa Hayret VericiHayret Verici BeğenmedimBeğenmedim KAHROLSUNKAHROLSUN AğlattıAğlattı Kahkaha AttımKahkaha Attım

Pavyon ( Alemin Hikayesi ) Tüm Bölümleri İzle

Pavyon izle. Ankara’nın geniş pavyon kültürünü konu alan Pavyon – Alemin Hikayesi dizisi toplamda 5 bölümden oluşmaktadır. Yeni bölümleri ikişer hafta arayla yayınlanan dizi BluTV üzerinden izlenebilmektedir. Alemin Hikayesi – Pavyon şimdiye kadar 1.bölüm, 2. bölüm ve 3. bölüm yayınlanmış, 4. bölüm ve 5. bölüm daha yayınlanmamıştır. Pavyon (Alemin Hikayesi) dizisinin tüm bölümlerini bu konu altından öğrenebilirsiniz.

Pavyonlar Ankara ekonomisinin büyük çoğunluğu karşılamaktadır. Halk arasında pavyonlara müstehcen gözüyle bakılmaktadır. Helal haram kavramının olmadığı pavyonlarda kendine has, kusursuz kurgulanmış bir yapay dünya vardır. Birçok kişinin ekmek teknesi olmaktadır. İşte bu dünyanın tüm inceliklerini, içinde yaşayanların gözünden ayrıntılı şekilde bu dizide öğreneceksiniz.

Yönеtmеnliğini ve sеnаryоsunu Sаmi Öztürk’ün üstlеndiği, yаpımcı kоltuğundаysа Envеr Arcаk’ın yеr аldığı dizide pavyon alemini en ince detaylarına kadar göreceksiniz.

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 1. Bölüm İzle

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 1. Bölüm 25 dakikadan oluşmaktadır. Dizinin kısa ve gerçek hikayelerden alıntılarla oluşmuş olması insanı sıkmayan bir dizi olmasını sağlıyor. Dizideki kurgu ile gerçekleri ayırt etmek oldukça güç. Bu sayede kendinizi dizinin içindeki karakterlerin yerine daha kolay koyabilmenizi sağlıyor.

Dizinin 1. bölüm fragmanı aşağıdadır.

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 1. Bölüm Fragmanı

Pavyon ( Alemin Hikayesi ) 2. Bölüm izle

BluTv nin bir başka yapımı olan Behzat Ç. den az çok alışık olduğumuz pavyonların aslında nasıl bir pislik yuvasını olduğunu bu bölümde daha iyi anlayacağız. Bu bölümde çoğunlukla içinde çalışanların vatandaşları nasıl kandırdığını öğreneceğiz. Müdavimler, taksiciler ve çalışanlar gözünden pavyonlar… İyi seyirler.

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 2. Bölüm Fragmanı

Pavyon ( Alemin Hikayesi ) 3. Bölüm İzle

Bu bölümde pavyon alemlerinde yer alan sanatçıları göreceğiz. Sanatçıların yaşadıkları zorlukları, çarpıcı olayları tüm çıplaklığıyla göreceğiz. Çooğunlukla Ankara Müzikleri dinleyeceğimiz bu bölümün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 3. Bölüm Fragmanı

Pavyon ( Alemin Hikayesi ) 4. Bölüm İzle

Pavyon – Alemin Hikayesi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde de Ankara Müziklerine doyacaz. Pavyonlarda insanların oyun oynamak için adeta yarıştığını, sıra beklediğini göreceğiz. O taş fırın erkeklerinin pavyonda nasıl kıvrak hareketler ettiğine tanık olacağız. 25 er dakikalık kısa bölümler halinde sunulmuş olması insanı sıkmadan bilgilendirmesini sağlıyor.

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 4. Bölüm Fragmanı

Pavyon ( Alemin Hikayesi ) 5. Bölüm İzle

Pavyon – Alemin Hikayesi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Pavyonlarda gözünün içine bakarak oynayan kadınlar her tarafında vardır. İnsanların içki içtikten sonra tek akıllarına gelen pavyona gitme oluyor. Bazı erkeklerin de pavyona gitmek için eşlerinden izin alması gerekiyor. Kimisi haftada 1, kimisi haftada 2, kimisi de hafta 3-4 kere gidiyor. Bazısı da her gün…. Pavyondaki kadınların mini etekli ve dekolteli giyinmesi erkekleri cezbediyor. Tatlı dilleriyle de insanları kandırmasını çok iyi biliyorlar.Bir tabir vardır; ” Kediyi kral yapan, aslanı da kedi yapan.” diye. İşte bu tabir tam da pavyonları anlatmaktadır.

Pavyon Alemin Hikayesi 5. bölüm yarın yayınlanacak. 25 er dakikalık kısa bölümler halinde sunulmuş olması insanı sıkmadan bilgilendirmesini sağlıyor.

Pavyon ( Alemin Hikayesi) 5. Bölüm Fragmanı

Pavyon – Alemin Hikayesi 5. bölüm 6 Eylül Cuma günü sadece BluTV de yayınlanacak. İyi seyirler…

What do you think?

-13 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

La Case De Papel’in Yeni Sezonu Bekleniyor

Behzat Ç. 4. Sezon 5. Bölüm İzle