in

Peppycooky’den Çekiliş Paylaşımı

Peppycooky olarak tanıdığımız Ezgi Özanlar’dan Flormar sponsorluğunda bir challenge videosu geldi. Ezgi’nin yaptığı paylaşımda sürdüğü ruj ile yaptığı smothie bulunan bardağı birçok kez öperek takipçilerinin tahminlerini aldı.

Flormar markası bir ruj sürmesi ardından bardağı bir çok kez öpen ve bu etkinliği kiss memore challange olarak takipçilerini de bu challenge için davet eden Peppycooky kısa sürede büyük ilgi gördü. Takipçilerinden binlerce yorum gelirken kısa sürede paylaşımı binlerce kişi beğendi ve bu challenge için kollar sıvandı. Takipçilerinin tek tek çekerek paylaştığı Kiss Memore challange ilgi odağı oldu. Sürekli olarak öpücüklerle paylaşılan videolar sosyal medya’nın gündemine oturdu.

Peppycooky’nin İnstagram Hesabında Yaptığı Paylaşım:

Bu paylaşım ardından Ezgi Özanlar takipçilerine özel bir çekilişte yapıldığını paylaşarak, “Tahminlerinizi @flormarturkiye sayfasında beni gördüğünüz post’a arkadaşlarınızı etiketleyerek yazın” açıklaması ile paylaşımını yaptı. Çekilişin kazanan 10 kişiye Kiss Me More lansman paketi hediye edilecek.

Çekilişe katılmak isterseniz aşağıdaki instagram paylaşımına etiketleme yaparak çekilişe katılabilirsiniz.

Önerilen İçerik: The Walking Dead 10. Sezon 1. Bölüm İzle

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Andorra – Türkiye Maçı Son Durum Canlı İzle

Hadise’nin Bu Paylaşımı Beğeni Yağmuruna Tutuldu