in ,

Son Dakika! Ankara’da Deprem Oldu

Afad ve Kandilli Rasathanesinden gelen verilere göre Ankara’da deprem oldu. Yayınlanan deprem haberlerine göre Ankara’da saat 21.42’de deprem oldu. Ankara Yenimahalle merkezli meydana gelen depremde can ve mal kaybı bulunmaması en büyük teselli oldu. Ankara Yenimahalle depremi çevre ilçelerden hissedildi. Son dakika Ankara depremi hakkında bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.

Ankara depremi hakkında yapılan açıklamalara göre Ankara Yenimahalle’de meydana gelen deprem hakkında Afad ve Kandilli Rasathanesi açıklama yaptı. Yenimahalle merkezli gerçekleşen son dakika Ankara depremi yerin 5 km altında gerçekleşti. Ankara valiliği konuyla ilgili açıklama yaptı. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı bulunmuyor.

Kandilli Rasathanesine göre yerin 5 km altında gerçekleştiğini son dakika haberi olarak açıklarken AFAD dan yapılan açıklamalara göre; Ankara depremi yerin 7 km altında gerçekleşti, oldu. Deprem Çankaya, Altındağ ve Keçiören gibi ilçelerden de hissedildi.

Son Dakika Ankara Depremi Hakkında Ankara Valiliği Açıklama Yaptı

Son dakika Ankara Depremi hakkında valilik tarafından yapılan açıklamaya göre merkez üssü Yenimahalle olan Ankara depremi saat 21:42 de gerçekleşti. Büyüklüğü 3,5 olan depremde can ve mal kaybı bulunmamaktadır. İlçe ve mahallelerde inceleme ve araştırmalar devam etmektedir.

LİNK

Ankara Depremi Hakkında Ankara Valiliği Açıklaması

AFAD Açıklama Yaptı

Afad Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre: ” Ankara, Yenimahalle’de 3,5 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Gelişmeleri takip ediyoruz. ” oldu.

LİNK

Ankara Depremi Hakkında AFAD Açıklaması

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Her Yerde Sen 11. Bölüm Fragmanı İzle

Kafayı Yersin Tüm Bölümleri Nasıl İzlerim