in

BeğenmedimBeğenmedim KAHROLSUNKAHROLSUN

The Walking Dead 10. Sezon 12. Bölüm İzle

The Walking Dead 10. sezon 12. bölümünde de diğer bölümler gibi nefes kesici bir bölüm bizi bekliyor.BluTv’de yayınlanan dizinin 10. sezonunun 12. bölümünü izlemek için aşağıda ki linkleri takip edebilirsiniz.

Yeni sezonda da nefes kesecek dizi yalnızca Blutv’de yayınlanıyor. ilk serilerinde olduğu gibi 10. sezonun 12. bölümünde de nefes kesici sahneleriyle heyecanı sonuna kadar yaşadığınız The Walking Dead’ın yeni sezonunu izleme konusunda soru ve sorunlarınızı yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sansürsüz bir şekilde yayınlanan The walking Dead’ın gerçekçi efekti ve oyuncu kalitesiyle en uzun soluklu çekilen zombi dizisi ünvanına sahip olduğunu da biliyoruz. Rtük’ün sansürlerinden uzak bir izleyici deneyimi sunan Blutv aracılığı ile de dizilerinizi kesintisiz olarak izleyebileceksiniz. Gerek kadrosuyla gerekse gerçekçi sahneleriyle yine izleyicilerini kendisine bağlayacak olan The Walking Dead 10. Sezon 12. Bölüm izlemek için sabırsızlandığınızı biliyoruz.

The Walking Dead 10. Sezon 12. Bölüm izle

Robert Kirkman’ın çizgi roman dizisinden uyarlanan ve Esaretin Bedeli, Yeşil Yol gibi filmlerin senaristi Frank Darabont tarafından geliştirilen dizi; yayılan bir virüsün ardından sayıları hızla artan zombilerle mücadele eden bir grup insanı konu alınıyor.

The Walking Dead 10. Sezon 12. Bölümününün Fragmanını Aşağıdaki Linkten İzleyebilirsiniz.

What do you think?

-5 points
Upvote Downvote

Written by Buğra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FACEBOOK

0 FACEBOOK

Alef İzle

The Walking Dead 10. Sezon 13. Bölüm İzle